Іванців, Р.-А. Д.Марікуца, У. Б.Антонюк, М. П.2020-03-232020-03-232004-02-182004-02-18Іванців Р.-А. Д. Підвищення точності фазового детектування / Р.-А. Д. Іванців, У. Б. Марікуца, М. П. Антонюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 120–125.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47568Проаналізовано існуючі методи фазового детектування в радіоелектронних системах. Розглянуто похибки методу під час використання різних методів детектування. Запропоновано технічне рішення для підвищення точності фазового детектування з використанням комбінованої аналогово-цифрової схеми. Оцінено можливу похибку аналогового пристрою, який використовується як дільник в двоканальному фазовому детекторі.The analysis of existing methods of phase detecting in radio-electronics systems is carried out. It is considered mistakes of a method at use of different methods of detecting. The technical decision for increase in accuracy of phase detecting with use of the combined analog- digital scheme is offered. It is lead an estimation of opportunities of an error of the analog device which is used as a divider in the two-channel phase detector.120-125ukПідвищення точності фазового детектуванняArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2004© Іванців Р.-А. Д., Марікуца У. Б., Антонюк М. П., 20046621.317.772Ivantsiv R.-A. D. Pidvyshchennia tochnosti fazovoho detektuvannia / R.-A. D. Ivantsiv, U. B. Marikutsa, M. P. Antoniuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2004. — No 522 : Kompiuterni systemy proektuvannia. Teoriia i praktyka. — P. 120–125.