Вікович, І. А.Глобчак, М. В.Осташук, М. М.Vikovich, I.Hlobchak, M.Ostashuk, M.2020-03-052020-03-052019-02-262019-02-26Вікович І. А. Поперечно-кутові коливання бітумо-щебеневого агрегату із залежною торсіонною підвіскою / І. А. Вікович, М. В. Глобчак, М. М. Осташук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № 910. — С. 10–17.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/46891Розроблено математичну модель коливань бітумо-щебеневого агрегату із залежною торсіонною підвіскою у поперечно-вертикальній площині. Визначено жорсткість торсіонної підвіски з торсіоном прямокутного перерізу за умовою її міцності. Розроблено розрахункові схеми одноважільної торсіонної підвіски і коливань бітумо-щебеневого агрегату із залежною торсіонною підвіскою у поперечно-вертикальній площині.Mathematical model of oscillations in the transverse and vertical space of bitumencrushed stone aggregate with depending torsions suspension is considered. The rigidity of the torsion suspension with the torsion of a rectangular section is determined on condition of its durability. The design schemes of a one-way torsion suspension and oscillations of a bitumencrushed stone aggregate with depending torsion suspension in a transversal-vertical plane are developed.10-17ukбітумо-щебеневий агрегатямковий ремонтторсіонпідвіскаколиванняматематична модельрозрахункова схемаbitumen-crushed stone aggregatepit repairtorsionsuspensionoscillationsmathematical modelcalculation schemeПоперечно-кутові коливання бітумо-щебеневого агрегату із залежною торсіонною підвіскоюCross-angular oscillations of bitumen-crushed stone aggregate with torsion suspensionArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Вікович І. А., Глобчак М. В., Осташук М. М., 20198621.01Vikovich I. Cross-angular oscillations of bitumen-crushed stone aggregate with torsion suspension / I. Vikovich, M. Hlobchak, M. Ostashuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No 910. — P. 10–17.