Войтенко, ІринаVojtenko, IrynaВойтенко, Ирина2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Войтенко І. Презумпція правомірності дій та рішень контролюючих органів / Ірина Войтенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 184–189.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43344Вирішується питання щодо визначення поняття презумпції правомірності дій та рішень державних органів, проаналізовано правову природу вказаних презумпцій, досліджено проблеми законодавчого регулювання презумпції правомірності платників податків та обґрунтовано перспективи впровадження презумпції правомірності дій та рішень державних органів у податкове законодавство України.In the article the question on the definition of the presumption of legality of actions and decisions of public bodies, analyzed the legal nature of these presumptions, the problems of legal regulation of the presumption of legality taxpayers and prospects justified the introduction presumption of legality of actions and decisions of public authorities in tax legislation Ukraine.В статье решается вопрос об определении понятия презумпции правомерности действий и решений государственных органов, анализируется правовая природа указанной презумпции, исследуются проблемы законодательного регулирования презумпции правомерности налогоплательщиков и обосновываются перспективы внедрения презумпции правомерности действий и решений государственных органов в налоговое законодательство Украины.184-189ukправова презумпціядержавні органипрезумпція правомірностіплатники податківконтролюючі органиlegal presumptionpublic authoritiesthe presumption of legitimacytaxpayers regulatory authoritiesправовая презумпциягосударственные органыпрезумпция правомерностиналогоплательщикиконтролирующие органыПрезумпція правомірності дій та рішень контролюючих органівPresumption of eligibility for conducts and actions of oversight authorityПрезумпция правомерности действий и решений контролирующих органовArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Войтенко І., 20176342.95Vojtenko I. Presumption of eligibility for conducts and actions of oversight authority / Iryna Vojtenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 184–189.