Карплюк, Л. Ф.Мороз, В. І.Головач, І. Р.Нищий, А. Ю.2019-02-062019-02-062018-02-262018-02-26Моделювання процесів розгону електроприводу кульового млина / Л. Ф. Карплюк, В. І. Мороз, І. Р. Головач, А. Ю. Нищий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Електроенергетичні та електромеханічні системи. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 900. — С. 21–27.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44081Засобами комп'ютерного моделювання проаналізовано роботу системи керування електроприводом кульового млина в процесі пуску. У розробленій комп'ютерній моделі враховано змінний нелінійний характер механічного навантаження та змінний момент інерції. Наведено результати проведених досліджень, які можна використати для розроблення нових систем електроприводів.The work of the control system of ball mill electric drive during the start-up process is analyzed using computer simulation. The developed computer model uses the variable nonlinear model of the mechanical load and the variable moment of inertia. The results of the conducted researches can be used at development of new systems of electric drives.21-27ukкульовий млиннелінійний момент навантаженнячастотно- керований електропривідball millvariable nonlinear model of the mechanical loadfrequency-controlled asynchronous electric drivesМоделювання процесів розгону електроприводу кульового млинаAn modelling of the electric drive acceleration of ball millsArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Карплюк Л. Ф., Мороз В. І., Головач І. Р., Нищий А. Ю., 2018762-83621.313.3An modelling of the electric drive acceleration of ball mills / L. F. Karpliuk, V. I. Moroz, I. R. Holovach, A. Yu. Nyshchyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Elektroenerhetychni ta elektromekhanichni systemy. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 900. — P. 21–27.