Гуменний, ОлегHumennyi, OlehГуменный, Олег2020-03-102020-03-102018-02-262018-02-26Гуменний О. Правосуддя як основна функція судової влади / Олег Гуменний // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 906 (20). — С. 30–33.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47142У статті розглянуто важливу проблему – правовий механізм реалізації основної функції судової влади правосуддя. З’ясовано роль інших функцій судової влади в забезпеченні здійснення правосуддя. Аргументовано конституційну правову природу правосуддя, що підтверджує її виключність серед функцій судової влади.An important problem – legal mechanism of realization of basic function of department judicial of justice is considered In the article. A role of other functions of department judicial is in providing of realization of justice. Argued, constitutional legal nature of justice which confirms its exceptional nature among the functions of department judicial.В статье рассмотрено важную проблему – правовой механизм реализации оснвной функции судебной власти – правосудия. Определена роль других функций судебной власти в обеспечении правосудия. Аргументировано конституционную правовую природу правосудия, что подтверждает ее исключительность среди функцій судебной власти.30-33ukфункції судової владиарбітрдержавасуспільствоfunctions of department judicialarbiterstatesocietyфункции судебной властиарбитргосударствообществоПравосуддя як основна функція судової владиJustice as the basic function of the judicial uthorityПравосудие как основная функция судебной властиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2018© Гуменний О., 20184342.56Humennyi O. Justice as the basic function of the judicial uthority / Oleh Humennyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 906 (20). — P. 30–33.