Грицай, І. Є.Ситнік, В. В.2020-03-312020-03-31Грицай І. Є. Силове поле шнекової зуборізної фрези та його кількісна оцінка / І. Є. Грицай, В. В. Ситнік // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 3–13.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48054Розроблена математична модель силового поля та динаміки процесу, а також оцінки його нерівномірності у функції від миттєвих значень параметрів зрізів шнекової фрези. Виведено залежності для розрахунку складових сили різання та крутного моменту на кожному зубці та окремому лезі шнекової фрези з врахуванням тертя по передній та задній поверхнях і умов невільного різання. Розроблено метод комплексного експериментального дослідження нарізання зубчастих коліс шнековими фрезами з можливістю диференційованого вивчення роботи утворення стружки та різання окремими зубцями та лезами. Наведені результати експериментального дослідження процесу, що порівнюються із теоретичними значеннями на основі моделі.3-13ukСилове поле шнекової зуборізної фрези та його кількісна оцінкаArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Грицай І. Є., Ситнік В. В., 199911621.914.5621.9.015Hrytsai I. Ye. Sylove pole shnekovoi zuboriznoi frezy ta yoho kilkisna otsinka / I. Ye. Hrytsai, V. V. Sytnik // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 3–13.