Білоусова, Роксана2018-06-112018-06-112017-03-282017-03-28Білоусова Р. Бібліотечно-бібліографічні терміни з компонентом покажчик у сучасній українській мові / Роксана Білоусова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Проблеми української термінології : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 869. — С. 93–97.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41514У статті розглянуто терміни з компонентом покажчик у терміносистемі бібліотеко- знавства й бібліографознавства. Проаналізовано двокомпонентні, трикомпонентні й ба- гатокомпонентні термінні сполуки, які містять компонент покажчик, зазначено поход- ження слів, які поєднують із цим компонентом, погруповано їх за значенням, виокрем- лено тематичні та лексико-семантичні групи.The article considers the terms with the index component in the term system of Library Studies and Bibliographical Studies. The article analyses two-component, three-component and multi-component term compositions which contain the index component, the origin of words connected with this component, their grouping according to the meaning,their thematic and lexico-semantic groups are outlined.93-97ukукраїнська моватермінологіякомпонент покажчиксемантика та структура аналітичного термінаUkrainian languageterminologyindex componentsemantics and structure of the analytical termБібліотечно-бібліографічні терміни з компонентом покажчик у сучасній українській мовіArticle© Національний університет“Львівська політехніка”, 2017© Білоусова Р. З., 20175811.161.2’06’373.4601/02] - 116Bilousova R. Bibliotechno-bibliohrafichni terminy z komponentom pokazhchyk u suchasnii ukrainskii movi / Roksana Bilousova // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Problemy ukrainskoi terminolohii : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 869. — P. 93–97.