Грицевич, ВолодимирКогут, ІринаGrytsevych, VolodymyrKohut, Iryna2020-06-022020-06-022019-10-032019-10-03Грицевич В. Картографічне забезпечення вивчення географії транспорту в школі / Володимир Грицевич, Ірина Когут // Картографічне моделювання та географічні інформаційні системи : збірник матеріалів всеукраїнської науково-практичної конференції, 3–5 жовтня 2019 року, Львів. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — С. 23–25.978-966-941-386-4https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/50820Розглянуті проблеми висвітлення географії транспорту в шкільних навчальних атласах для різних класів, навчально-краєзнавчих атласах областей, навчальних атласах областей серії “Моя мала батьківщина”, інших атласних картографічних творах для навчального процесу. Виявлене загалом недостатнє представлення тематики географії транспорту в шкільних атласах, а в навчальних атласах областей (обох серій) карти транспорту взагалі відсутні. Запропоновані ідеї та сюжети карт з географії транспорту для атласів регіонів.The problems of reflection of transport geography in school educational atlases for different classes, educational regional atlases, educational regional atlases of the series "My small homeland", and other atlas maps for the educational process are considered. In general, there is a lack of representation of transport geography subject in school atlases, and in the educational regional atlases (both series) there are no transport maps at all. The ideas and plots of transport geography maps for atlases of regions are offered.23-25ukгеографія транспортушкільний атласосвітавиди транспортупасажирський транспортлогістикакартографічне забезпечення– transport geographyschool atlaseducationkinds of transportpassenger transportlogisticscartography provisionКартографічне забезпечення вивчення географії транспорту в школіThe cartography provision of study of transpoft geography in schoolConference Abstract© Національний університет “Львівська політехніка”, 20193528.9911.3Grytsevych V. The cartography provision of study of transpoft geography in school / Volodymyr Grytsevych, Iryna Kohut // Kartohrafichne modeliuvannia ta heohrafichni informatsiini systemy : zbirnyk materialiv vseukrainskoi naukovo-praktychnoi konferentsii, 3–5 zhovtnia 2019 roku, Lviv. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — P. 23–25.