Романишин, Ю. М.Павлнш, В. А.2020-03-232020-03-232004-02-182004-02-18Романишин Ю. М. Нейромережеві інтерпретації теореми суперпозиції Колмогорова та її модифікацій / Ю. М. Романишин, В. А. Павлнш // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 3–8.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47561Розглянуто структури штучних нейронних мереж з фіксованою кількістю нейронів у внутрішніх шарах для зображення функцій кількох змінних на основі теореми суперпозиції Колмогорова та її модифікацій з обчислюваними функціями активації. Наведений алгоритм та приклад обчислення однієї з функцій активації нейрона.The structures of artificial neural networks with the fixed number of neurons in hidden layers for representation of functions of several variables on the basis of Kolmogorov’s superposition theorem and its modifications with the computable activation functions are considered. The algorithm and example of calculation of one of activation functions of neuron are represented.3-8ukНейромережеві інтерпретації теореми суперпозиції Колмогорова та її модифікаційArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2004© Романишин Ю. М., Павлиш В. А., 20046681.322Romanishin Iu. M. Neiromerezhevi interpretatsii teoremy superpozytsii Kolmohorova ta yii modyfikatsii / Iu. M. Romanishin, V. A. Pavlnsh // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2004. — No 522 : Kompiuterni systemy proektuvannia. Teoriia i praktyka. — P. 3–8.