Глазунова, ОленаКузьмінська, ОленаВолошина, Тетяна2018-03-132018-03-132017-11-212017-11-21Глазунова О. Наукова е-конференція як інструмент розвитку професійних і особистісних компетентностей студентів університету / Олена Глазунова, Олена Кузьмінська, Тетяна Волошина // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали 9-ої Науково-практичної конференції, Львів, 21–23 листопада 2017 року. — Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2017. — С. 61–66.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/39729В статті розглянуто компетентнісний підхід до формування та розвитку професійних і особистісних компетентностей студентів університету засобами наукових е-конференцій. Встановлено відповідність сформованих компетентностей стандарту ISTE2016 для студентів. Проаналізовано етапи виконання компетентнісного завдання з підготовки е-публікації та виступу учасника конференції. Запропоновано індикатори розвитку відповідних професійних і особистісних компетентностей студентів на різних етапах виконання завдання. Обґрунтовано ефективність застосування наукових е-конференцій, як інструменту розвитку професійних і особистісних компетентностей студентів.The article deals with the competence approach to the formation and development of professional and personal competencies of university students by means of scientific e-conferences. Established compliance of the developed competencies of the standard ISTE2016 for students. The stages of fulfillment of the competence task for preparation of e-publication and speeches of the participant of the conference are analyzed. The indicators of development of the corresponding professional and personal competencies of students at different stages of the task are suggested. The efficiency of application of scientific e-conferences as an instrument of development of professional and personal competencies of students is substantiated.61-66ukе-конференціяпрофесійні навичкиособистісні навичкиe-conferencehard skillssoft skillsНаукова е-конференція як інструмент розвитку професійних і особистісних компетентностей студентів університетуConference Abstract© Національний університет «Львівська політехніка», 2017© Олена Глазунова, Олена Кузьмінська, Тетяна Волошина, 20176378303.8 (004)Hlazunova O. Naukova e-konferentsiia yak instrument rozvytku profesiinykh i osobystisnykh kompetentnostei studentiv universytetu, Olena Hlazunova, Olena Kuzminska, Tetiana Voloshyna, Innovatsiini kompiuterni tekhnolohii u vyshchii shkoli : materialy 9-oi Naukovo-praktychnoi konferentsii, Lviv, 21–23 listopada 2017 roku. — Lviv : Vydavnytstvo Naukovoho tovarystva im. Shevchenka, 2017. — pp. 61–66.