Вікович, І. А.Панкевич, Б. В.Висоцька, Х. А.Лаврівський, М. З.2020-11-042020-11-042005-03-012005-03-01Обґрунтування ефективності роботи деяких вібраційних млинів / І. А. Вікович, Б. В. Панкевич, Х. А. Висоцька, М. З. Лаврівський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 49–55. — (Прикладні проблеми динаміки, міцності та оптимізація промислового устаткування).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54915Розроблено нову конструкцію вібраційного млина для підвищення інтенсифікації процесу розмелювання матеріалів, де крім розмелювальних куль, введено допоміжні колисковоподібні мелючі тіла. Проведено обґрунтування ефективності роботи такого вібраційного млина.It was devised a new construction of the vibration mill for increasing milling material process of intensification, where except milling balls, it was entered additional “carriage- similar” milling balls. Substantiation of efficiency of the work of such a vibration mill was carried out.49-55ukОбґрунтування ефективності роботи деяких вібраційних млинівArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Вікович І. А., Панкевич Б. В., Висоцька Х. А., Лаврівеький М. З., 20057621Obgruntuvannia efektyvnosti roboty deiakykh vibratsiinykh mlyniv / I. A. Vikovych, B. V. Pankevych, Kh. A. Vysotska, M. Z. Lavrivskyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 535 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 49–55. — (Prykladni problemy dynamiky, mitsnosti ta optymizatsiia promyslovoho ustatkuvannia).