Личенко, ІринаLychenko, IrynaЛыченко, Ирина2021-01-142021-01-1424-02-2024-02-20Личенко І. Загальні засади організації та функціонування адвокатури зарубіжних країн / Ірина Личенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 7. — № 1. — С. 153–159.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55818Статтю присвячено визначенню загальних засад організації та функціонування адвокатури в зарубіжних країнах. Особливу увагу приділено аналізу первинних, вторинних та третинних рівнів, національних та наднаціональних стандартів правового забезпечення функціонування адвокатури в ЄС. З’ясовано загальні засади організації та функціонування адвокатури Великої Британії, Німеччини, Франції, США. Окрему увагу присвячено становленню інституту адвокатури в сучасних розвинутих державах. Досліджено особливості здійснення адвокатської незалежної професійної діяльності задля захисту, представництва і здійснення юридичної допомоги клієнтам у зарубіжних країнах.The article is devoted to defining the general principles of the organization and functioning of the bar in foreign countries. Particular attention is paid to the analysis of primary, secondary and tertiary levels, national and supranational standards of legal support for the functioning of the bar in the EU. The article deals with the general principles of the organization and functioning of the lawyers of the United Kingdom, Germany, France, the USA. Particular attention is devoted to the establishment of the Institute of Advocacy in modern developed countries. The peculiarities of independent legal professional activity for the protection, representation and legal assistance of clients in foreign countries are investigated.Статья посвящена определению общих принципов организации и функционирования адвокатуры в зарубежных странах. Особое внимание посвящено анализу первичных, вторичных и третичных уровней, национальных и наднациональных стандартов правового обеспечения функционирования адвокатуры в ЕС. В статье представлено общие ссади организации и функционирования адвокатуры Великобритании, Германии, Франции, США. Особое внимание посвящено становлению института адвокатуры в современных развитых государствах. Исследованы особенности осуществления адвокатской независимой профессиональной деятельности для защиты, представительства и осуществление юридической помощи клиентам в зарубежных странах.153-159ukадвокатадвокатура зарубіжних країнадвокатська діяльністьадвокатурасистема адвокатуриюридична допомогаlawyerlawyer of foreign countrieslawyer activityadvocacysystem of advocacylegal aidадвокатадвокатура зарубежных странадвокатская деятельностьадвокатурасистема адвокатурыюридическая помощьЗагальні засади організації та функціонування адвокатури зарубіжних країнGeneral principles of organization and operation of the advocacy of foreign countriesОбщие основы организации и функционирования адвокатуры зарубежных странArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2020© Личенко І., 20207doi.org/10.23939/law2020.25.153347.965Lychenko I. General principles of organization and operation of the advocacy of foreign countries / Iryna Lychenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2020. — Vol 7. — No 1. — P. 153–159.