Паньонко, І. М.Коваль, В. А.Panonko, I. M.Koval, V. A.Паньонко, И. М.Коваль, В. А.2020-06-242020-06-242019-02-262019-02-26Паньонко І. М. Характеристика потерпілого від злочину за кримінальним правом Київської Русі / І. М. Паньонко, В. А. Коваль // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № 24. — С. 77–82.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/52563Досліджено особливості правового статусу потерпілого за кримінальним правом Київської Русі. Визначено особливості соціально-демографічних якостей потерпілого від злочину. Проаналізовано закріплення в кримінальному праві Київської Русі особливостей соціальної ролі потерпілої особи. Звернуто увагу на правовий статус потерпілого та особливості відшкодування йому шкоди.The article is devoted to the study of the peculiarities of the legal status of the victim under criminal law of Kievan Rus. The features of socio-demographic qualities of the victim of the crime have been determined. Fixed in the criminal law of Kievan Rus features of the social role of the victim. Attention is paid to the legal status of the victim and the peculiarities of compensation for his harm.Исследовано особенности правового статуса потерпевшего по уголовному праву Киевской Руси. Определены особенности социально-демографических качеств потерпевшего от преступления. Проанализировано закрепление в уголовном праве Киевской Руси особенностей социальной роли потерпевшего. Обращено внимание на правовой статус потерпевшего и особенности возмещения ему вреда.77-82ukпотерпілийстать потерпілої особивік потерпілої особисоціальна роль потерпілої особивідшкодування потерпілому збиткуsex of victimage of victimsocial role of victimcompensation for the victim’s damageпотерпевшийпол потерпевшеговозраст потерпевшегосоциальная роль потерпевшеговозмещение потерпевшему ущербаХарактеристика потерпілого від злочину за кримінальним правом Київської Русіcharacteristics of the criminal crime law in Kievan RusХарактеристика пострадавшего от преступления по уголовному праву Киевской РусиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Паньонко І. М., Коваль В. А., 20196340.12Panonko I. M. characteristics of the criminal crime law in Kievan Rus / I. M. Panonko, V. A. Koval // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No 24. — P. 77–82.