Куш, Є. І.Kush, Y.2018-03-132018-03-132017-03-282017-03-28Куш Є. І. Комплексний підхід до оцінювання ефективності міських логістичних систем / Є. І. Куш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — Том 866. — С. 176–180.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/39702Наведено новий підхід щодо оцінювання ефективності міських логістичних систем. Витрати розподільчих центрів і роздрібної мережі запропоновано визначати на підставі обсягів вантажів, що зберігаються на складі, площ складів, відстаней до найближчої магістралі і вантажоообігу району їх дислокації. Запропоновано комплексний підхід до розв’язання завдання оптимізації витрат міської логістичної системи як засіб підвищення ефективності її функціонування.The paper highlighted a research to assess the efficiency of urban logistics systems. The cost of distribution centers and retail network proposed to determine on the basis of the goods volume stored in a warehouse, area warehouse, distance to the nearest highway and passenger area of their deployment. A comprehensive approach to the problem of optimizing the costs of urban logistics system as a means to improve its functioning.176-180ukефективністьлогістична системазмінні витратипостійні витратистраховий запасобсяг перевезенняefficiencylogistics systemvariable costsfixed costssafety stocktraffic volumeКомплексний підхід до оцінювання ефективності міських логістичних системEffectiveness of city logistics systemsArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Куш Є. І., 20175656.025.4Kush Y. Effectiveness of city logistics systems / Y. Kush, Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — Vol 866. — P. 176–180.