Слоньовський, Р.Тесак, І.Slonevski, R.Tesak, I.2020-11-122020-11-122005-03-012005-03-01Слоньовський Р. Методи послідовного підвищення точності числового розв’язування диференціальних рівнянь другого порядку / Р. Слоньовський, І. Тесак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 540 : Фізико-математичні науки. — С. 69–72. — (Прикладна математика і механіка).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55150Наведено методику побудови послідовних наближень розв’язування задачі Коші для системи диференціальних рівнянь другого порядку та доведено теорему про оцінку їхньої точності.The construction methodology of approaches of solution Koshy’s problem for system of two order differential equations are described in this paper. Also we proved the theorem about estimates of methods accuracy.69-72ukсистеми диференціальних рівняньдробово-раціональні чисельні методитейлорівські наближеннясітковий вузолкоефіцієнти апроксимаціїsystems of differential equationsfractional-rational numerical methodsapproximation of Taylorgrid nodeapproximation coefficientsМетоди послідовного підвищення точності числового розв’язування диференціальних рівнянь другого порядкуMethods of consequent increasing of accuracy of numerical solution of second order differential equationsArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Р. Слоньовський , І. Тесак, 20054519.62Slonevski R. Methods of consequent increasing of accuracy of numerical solution of second order differential equations / R. Slonevski, I. Tesak // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 540 : Fizyko-matematychni nauky. — P. 69–72. — (Applied mathematics and mechanics).