Кристиняк, МирославаKristinyak, MyroslavaКристиняк, Мирослава2021-01-142021-01-1424-02-2024-02-20Кристиняк М. Проблеми діяльності політичної еліти та основні шляхи щодо покращення процесу їх роботи / Мирослава Кристиняк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 7. — № 1. — С. 61–64.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55803У статті окреслено специфічні риси сучасної політичної еліти, розглянуто основні проблеми їхньої діяльності у державі та на основі цього запропоновано основні шляхи вдосконалення процесу роботи політичної еліти з метою покращення соціальноекономічного розвитку держави та суспільства загалом.The article outlines the specific features of the current political elite, discusses the main problems of its activity in the state and on that basis offers the basic ways to improve the process of work of the political elite in order to improve the socio-economic development of the state and society as a whole.В статье обозначены специфические черты современной политической элиты, рассмотрены основные проблемы ех деятельности в государстве и на основе этого предложены основные пути совершенствования процесса работы политической элиты с целью улучшения социальноэкономического развития государства и общества в целом.61-64ukелітаполітична елітаполітико-управлінська елітапроблеми діяльностішляхи покращенняelitepolitical elitepolitical-managerial eliteproblems of activityways to improveэлитаполитическая элитаполитико-управленческая элитапроблемы деятельностипути улучшенияПроблеми діяльності політичної еліти та основні шляхи щодо покращення процесу їх роботиThe political elite’s activities issues and the major ways to improve their processПроблемы деятельности политической элиты и основные пути по улучшения процесса их работыArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2020© Кристиняк М., 20204doi.org/10.23939/law2020.25.061340.1Kristinyak M. The political elite’s activities issues and the major ways to improve their process / Myroslava Kristinyak // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2020. — Vol 7. — No 1. — P. 61–64.