Руднік, АнатолійГінзбург, МихайлоКолодяжний, Валерій2020-11-112020-11-112002-03-262002-03-26Руднік А. Термінологічне підґрунтя для створення сучасної нормативної бази газової промисловості України / Анатолій Руднік, Михайло Гінзбург, Валерій Колодяжний // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 453 : Проблеми української термінології. — С. 189–193. — (Нормування та стандартизація термінології).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55081Показано значення термінологічної діяльності для створення сучасної нормативної бази галузі Викладено результати семирічної роботи галузевого Термінологічного центру щодо укладання Єдиної термінологічної бази даних.There has been shown importance of terminological activity aimed at création of the branches modem normative base. The seven-year work results of the Branch Terminological Center activity on création the Uniform terminological database hâve been diselosed.189-193ukТермінологічне підґрунтя для створення сучасної нормативної бази газової промисловості УкраїниArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Анатолій Руднік, Михайло Гінзбург, Валерій Колодяжний, 2002 НДПІАСУтрансгаз5Rudnik A. Terminolohichne pidgruntia dlia stvorennia suchasnoi normatyvnoi bazy hazovoi promyslovosti Ukrainy / Anatolii Rudnik, Mykhailo Hinzburh, Valerii Kolodiazhnyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 453 : Problemy ukrainskoi terminolohii. — P. 189–193. — (Normuvannia ta standartyzatsiia terminolohii).