Остапенко, ОлексійOstapenko, OleksiyОстапенко, Алексей2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Остапенко О. Про заборони та обмеження в адміністративному праві / Олексій Остапенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 894, випуск 18. — С. 51–59. — (Адміністративне та інформаційне право).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44683Розглянуто питання, що є актуальними і цікавими як для вчених, так і для практичних працівників у частині знання та дотримання вимог заборон і обмежень, передбачених нормами адміністративного права. Досить часто адміністративно-правові заборони і обмеження ототожнюють із заходами адміністративного примусу, що не співвідноситься з метою і завданнями заборон та обмежень. Звернено увагу на ролі та значенні законності під час реалізації адміністративно-правових заборон та обмежень.The article deals with the issues regarding the knowledge and observance of the requirements of prohibitions and restrictions, fixed by the rules of administrative law, that is relevant and interesting for both scientists and practitioners.Administrative prohibitions and restrictions are often identified with the administrative coercive measures,which does not correlate with the purpose and objectives of prohibitions and restrictions.Attention is drawn to the role and significance of legality when implementing administrative prohibitions and restrictions.В статье рассматриваются вопросы, которые актуальны и интересны для ученых и практических работников в части знания и выполнения требований относительно запретов и ограничений, предусмотренных нормами административного права. Очень часто административно-правовые запреты и ограничения сравнивают с мерами административного пресечения, что не соотносится с целью и задачами запретов и ограничений. Обращается внимание на роль и значение законности во время реализации запретов и ограничений.51-59ukадміністративне правозабороназаконодавствонорма праваобмеженняadministrative lawprohibitionlegislationrule of lawrestrictionадминистративное правозапретзаконодательствонорма праваограниченияПро заборони та обмеження в адміністративному правіOn the prohibitions and restrictions in the administrative lawО запретах и ограничениях в административном правеArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Остапенко О., 20189351.81.085(477)Ostapenko O. On the prohibitions and restrictions in the administrative law / Oleksiy Ostapenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 894, випуск 18. — P. 51–59. — (Administratyvne ta informatsiine pravo).