Канцір, ВолодимирKantsir, VolodymyrКанцир, Владимир2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Канцір В. Міжнародний тероризм як “непереборна сила” для світової спільноти? / Володимир Канцір // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 269–274.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41820Розкрито явище сучасного тероризму, який в усіх своїх формах і проявах, за масштабами та інтенсивністю, за жорстокістю перетворився сьогодні на одну з найбільш гострих та нагальних проблем глобальної значущості.This article is devoted to uncovering the phenomena of modern terrorism, what in all its forms, displaying, scales, intensive, cruelty transforming to the one of the most actual and important problem.Раскрыто явление современного терроризма, который по всем своим формам и проявлениям, по масштабам, интенсивности, по жестокости – превращается сегодня на одну из наиболее острых и насущных проблем глобальной значимости.269-274ukтероризмтерористичний актнасильствоідеологічно мотивоване насильствосвітове співтовариствоміжнародні відносиниполітика терорусистемний тероризмterrorismterrorist actviolenceideologically motivated violencethe international communityinternational relationsthe policy of terrorsystemic terrorismтерроризмтеррористический актнасилиеидеологически мотивированное насилиемировое сообществомеждународные отношенияполитика террорасистемный терроризмМіжнародний тероризм як “непереборна сила” для світової спільноти?International terrorism as a “force majeure” to the international community?Международный терроризм как “непреодолимая сила” для мировой общественностиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Канцір В., 20176343.326343.9Kantsir V. International terrorism as a “force majeure” to the international community? / Volodymyr Kantsir // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 269–274.