Веселовська, О. В.Кшановський, І. П.Veselovska, O. V.Kshanovskyy, I. P.Веселовска, О. В.Кшановский, И. П.2020-03-122020-03-12Веселовська О. В. Формула для логарифмічної похідної мероморфної в кільці функції / О. В. Веселовська, І. П. Кшановський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. — № 740 : Фізико-математичні науки. — С. 13–18.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47235Отримано формулу для логарифмічної похідної функцій, мероморфних у симетричному кільці.A representation of the logarithmic derivative of a meromorphic function on annuli is obtainedВыведено формулу логарифмической производной мероморфной в кольце функции13-18ukмероморфна функціялогарифмічна похіднаmeromorphic functionlogarithmic derivativeмероморфная функциялогарифмическая производнаяФормула для логарифмічної похідної мероморфної в кільці функціїFormula for the logarithmic derivative of a meromorphic function on annuliФормула логарифмическои производнои мероморфной в кольце функцииArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 20126517.53Veselovska O. V. Formula for the logarithmic derivative of a meromorphic function on annuli / O. V. Veselovska, I. P. Kshanovskyy // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2012. — No 740 : Fizyko-matematychni nauky. — P. 13–18.