Скопа, О. О.Корчинський, В. В.2019-08-282019-08-282001-03-272001-03-27Скопа О. О. Управління відносною ефективною швидкістю передачі в мережах з комутацією пакетів / О. О. Скопа, В. В. Корчинський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 75–80.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/45276Розглядається можливість підвищення ефективності роботи телекомунікаційної мережі за рахунок збільшення відносної ефективної швидкості передачі кожного елемента системи. Досліджується доцільність використання режиму виявлення помилок і їхнього часткового виправлення при змінних статистичних параметрах каналу.The opportunity of increase of an overall performance of a telecommunication network is considered at the expense of increase of relative effective speed of transfer of each element of system. The expediency of use of a mode of detection of mistakes and their partial correction is investigated at varied statistical parameters of the channel.75-80ukУправління відносною ефективною швидкістю передачі в мережах з комутацією пакетівArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Скопа О. О., Корчинський В. В., 20026004.7Skopa O. O. Upravlinnia vidnosnoiu efektyvnoiu shvydkistiu peredachi v merezhakh z komutatsiieiu paketiv / O. O. Skopa, V. V. Korchinskii // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — P. 75–80.