Сливка, СтепанSlyvka, StepanСливка, Степан2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Сливка С. Першість каноністики у природно-правовому полі та просторі / Степан Сливка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 193–201.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41715У статті досліджується першість каноністики у природно-правовому полі. Основну увагу зосереджено на проблемі пошуку духовності, які досліджені у статті в антропологічних, етичних й екзистенцйних аспектах.This article investigates the primacy of the canon law in natural and legal field. The main focus is on the problem of finding spirituality which is explored in an article in anthropological, ethical and existential aspects.В статье исследуется первенство канонистике в естественно-правовом поле. Основное внимание сосредоточено на проблеме поиска духовности, которые иссле- дованы в статье в антропологических, этических и екзистенцйних аспектах.193-201ukприродно-правове полеприродно-правовий простірпершість канонічного правахристиянська антропологіяхристиянська етичністьекзистенціяnatural and legal fieldnatural and legal spacethe primacy of the canon lawChristian anthropologyChristian ethicsexistenceестественно-правовое полеприродно-правовое пространствопервенство канонического правахристианская антропологияхристианская этичностьэкзистенцияПершість каноністики у природно-правовому полі та просторіPrimacy kanonin natural law field and spaceПервенство канонистики в естественно-правовом поле и пространствеArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Сливка С., 20179340.12Slyvka S. Primacy kanonin natural law field and space / Stepan Slyvka // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 193–201.