Римарчук, РимаСорока, СвітланаRymarchuk, RymaSoroka, SvitlanaРимарчук, РимаСорока, Светлана2021-01-142021-01-1424-02-2024-02-20Римарчук Р. Правове регулювання участі адвоката у цивільному процесі України / Рима Римарчук, Світлана Сорока // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 7. — № 1. — С. 167–172.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55820Досліджено законодавство, яке регулює участь адвоката у цивільному процесі України. Проаналізовано діяльність адвокатів як правового інституту, який стоїть на захисті прав громадян і відображає стан і рівень демократії в країні. Від того, наскільки він стабільний, має чітку організацію, керується законами та є захищеним, значною мірою залежить упевненість кожного члена суспільства у своєму добробуті, в успішності підприємницької діяльності.The legislation governing the participation of a lawyer in the civil process of Ukraine has been analyzed. The activity of lawyers as a legal institute, which stands for the protection of citizens’ rights and reflects the state and level of democracy in the country, is elaborated. Considering how stable it is, has a clear organization, is governed by the laws and is protected depends largely on the confidence of each member of society in their well-being and in the success of their business activities.Исследовано законодательство, которое регулирует участие адвоката в гражданском процессе Украины. Проанализирована деятельность адвокатов, как правового института, который стоит на защите прав граждан и отражает состояние и уровень демократии в стране. От того, насколько он стабилен, имеет четкую организацию, руководствуется законами и является защищен, в значительной степени зависит уверенность каждого члена общества в своем благополучии, в успешности предпринимательской деятельности.167-172ukсудадвокатправосуддяправа громадянпредставництвосудовий захистадвокатська етикаправа адвокатаcourtattorneyjusticecitizens rightsrepresentationjudicial protectionadvocacy ethicslawyer’s rightсудадвокатправосудиеправа гражданпредставительствосудебная защитаадвокатская этикаправа адвокатаПравове регулювання участі адвоката у цивільному процесі УкраїниLegal regulation of attorney’s participation in the civil process of UkraineПравовое регулирование участия адвоката в гражданском процессе УкраиныArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2020© Римарчук Р. М., Сорока С. О., 20206doi.org/10.23939/law2020.25.167347.965Rymarchuk R. Legal regulation of attorney’s participation in the civil process of Ukraine / Ryma Rymarchuk, Svitlana Soroka // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2020. — Vol 7. — No 1. — P. 167–172.