Павлів-Самоїл, НадіяРуданецька, ОксанаPavliv-Samoyil, NadiiaRudanetska, OksanaПавлив-Самоил, НадеждаРуданецька, Оксана2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Павлів-Самоїл Н. Свобода пересування як обов’язковий елемент системи міграції / Надія Павлів-Самоїл, Оксана Руданецька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 205–211.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44729Стаття присвячена розкриттю питання прогнозованості руху міграційної системи, що безпосередньо впливає на співдружність держав, толерантність та терпимість до мігрантів як обов’язкових елементів системи міграції, свідому їхню поведінку у напрямку дотримання правових норм та поваги до культури, ментальності населення приймаючої країни, яка також є елементом цієї відкритої системи, а також розгляду з синергетичного підходу елементів системи міграції в порядку самоорганізації кожного окремо та у взаємодії їх разом, та свободі пересуванню як невід’ємний елемент системи міграції.The present article is dedicated to elucidating the issue of possibility to forecast movement of migration system, which immediately affects the community of states, tolerance and leniency towards migrants as necessary elements of the migration system, their conscious conduct in the field of observance of legal provisions and respect towards culture, mentality of population of the host country, which is also an element of this open system. It also considers from synergetic point of view the elements of migration system in the order of selforganization of each particular person and their mutual interaction, and freedom of movement as an integral element of migration system.Статья посвящена раскрытию вопроса возможности предсказуемости движения системы миграции, которые непосредственно влияют на содружество наций, толерантности и терпимости для мигрантов, как обязательный элемент системы миграции, сознавая их поведения в соответствии с юридической норм и уважение культуры и менталитета населения принимающей страны, которая также является частью открытой системы. А также рассмотрение синергетического подхода элементов системы, которые упорядочены по самоорганизации, свободы движение в качестве неотъемлемого элемента системы миграции.205-211ukміграціясвобода пересуваннясамоорганізаціясистема міграціїфлуктуаціяmigrationfreedom of movementself-organizationmigration systemfluctuationмиграциясвобода передвижениясамоорганизациимиграции системыфлуктуацияСвобода пересування як обов’язковий елемент системи міграціїFreedom of movement as a necessary element of migration systemСвобода передвижения как обязательный элемент системымиграцииArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Павлів-Самоїл Н., Руданецька О., 20177340.12Pavliv-Samoyil N. Freedom of movement as a necessary element of migration system / Nadiia Pavliv-Samoyil, Oksana Rudanetska // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 205–211.