Токарська, АнтонінаTokarska, AntoninaТокарская, Антонина2021-01-142021-01-1424-02-2024-02-20Токарська А. Як досягти досконалості в комунікації: до питань захисту прав і свобод людини в інформаційній сфері / Антоніна Токарська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 7. — № 1. — С. 77–82.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55806Стаття репрезентує законодавчі проекти змін щодо Закону про друковані засоби масової інформації, зокрема Закону про медіа і закону про дезінформацію. Схарактеризовано особливості сучасного етапу комунікації і функціонування в ній інформації та маніпулювання нею з метою ворожого впливу на правосвідомість комунікантів. Вказано на шкідливі наслідки гібридної інформаційної війни. Висловлені окремі думки щодо положень обговорюваних законопроектів.The article presents legislative changes to the Law on the Print Media, including the Media Act and the Misinformation Act. The features of the modern stage of communication and functioning of information in it and manipulation of it with the purpose of hostile influence on the conscientiousness of the communicators are characterized. The harmful effects of the hybrid information war have been pointed out. Separate opinions have been expressed on the provisions of the bills under discussion.Статья репрезентирует законодательные проекты изменений к Закону о печатных средствах массовой информации, в частности Закона о медиа и закона о дезинформации. Схарактеризованы особенности современного этапа коммуникации и функционирования в ней информации и манипулирования ею с целью враждебного влияния на правосознание граждан. Указаны негативные последствия гибридной информационной войны. Изложены отдельные мысли к обсуждаемому законопроекту.77-82ukзаконодавчий проектмедіадезінформаціяманіпулювання інформацієюспотворення інформаціїгромадська думкаlegislative projectmediamisinformationinformation manipulationmisrepresentationpublic opinionзаконодательный проектмедиадезинформацияманипулирование информациейискаженная информацияобщественное мнениеЯк досягти досконалості в комунікації: до питань захисту прав і свобод людини в інформаційній сферіHow to reach communication: to the issues for the protection of human rights and freedom in the information sphereКак достичь совершенства в коммуникации: к вопросам защиты прав и свобод человека в информационной сфереArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2020© Токарська А., 20206doi.org/10.23939/law2020.25.077340.12Tokarska A. How to reach communication: to the issues for the protection of human rights and freedom in the information sphere / Antonina Tokarska // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2020. — Vol 7. — No 1. — P. 77–82.