Колб, І.Kolb, I.Колб, И.2019-05-172019-05-172018-08-212018-08-21Колб І. Методика створення засобами геоінформатики картографічного шару контурів будівель за матеріалами великомасштабного аерознімання місцевості з БПЛА / І. Колб // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — Том 2 (36). — С. 92–96.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44964Висвітлено методологію оброблення хмари 3D точок, яка отримана у результаті фотограм- метричного оброблення великомасштабних аероз- німків із БПЛА для автоматизованого отримання контурів будівель.The methodology for treating clouds of 3D points, obtained by photogrammetric processing of large-scale UAV aerial photographs for the automated acquisition of building contours, is disclosed.Раскрыта методология обработки облака 3D точек, полученных путем фотограмметрической обработки крупномасштабных аэроснимков БПЛА для автомати- зированного получения контуров строений.92-96ukгеоінформаційне картогра- фуванняінтеграція фотограмметричних технологій у ГІСгеоінформаційний аналіз моделі видимої поверхні DSMцифрові моделі місцевості високого розрізненнявекторний топографічний план2D building outlineМетодика створення засобами геоінформатики картографічного шару контурів будівель за матеріалами великомасштабного аерознімання місцевості з БПЛАMethod of creating geoinformatics of cartographic layer of building contours on materials of large-scale aerial survey of UAVsМетодика создания средствами геоинформатики картографического слоя контуров строений по материалах крупномасштабной аэросъемки местности с БПЛАArticle© Західне геодезичне товариство, 2018© Національний університет “Львівська політехніка”, 20185528.9Kolb I. Method of creating geoinformatics of cartographic layer of building contours on materials of large-scale aerial survey of UAVs / I. Kolb // Suchasni dosiahnennia heodezychnoi nauky ta vyrobnytstva : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — Vol 2 (36). — P. 92–96.