Новосядлий, Б. С.Novosyadlyj, B.Новосядлый, Б. С.2018-09-122018-09-122017-06-132017-06-13Новосядлий Б. С. Науково-освітній консорціум “ГеоГеліоАстрофізика” Західного наукового центру НАН України і МОН України / Б. С. Новосядлий // Геодинаміка : науковий журнал. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 1 (22). — С. 139–141.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/42632Представлено інформацію про задачі, склад учасників і напрямки діяльності створеного у 2015 р. Науково-освітнього консорціуму “ГеоГеліоАстрофізика” Західного наукового центру НАН України і МОН України та наведено перелік доповідей, заслуханих на науковому семінарі консорціуму за перший рік роботи.The information on the tasks, composition of participants and directions of activity of created in 2015 the Scientific and Educational Consortium “GeoGelioAstrophysics” of the Western Scientific Center of NAS of Ukraine and the Ministry of Education and Science of Ukraine is presented and the list of reports, presented at the scientific seminar of the consortium for the first year of work, is presented too.Представлена информация о задачах, составе участников и направлениях деятельности созданного в 2015 г. Научно-образовательного консорциума “ГеоГелиоАстрофизика” Западного научного центра НАН Украины и МОН Украины и приведен список докладов, заслушанных на научном семинаре консорциума за первый год работи.139-141ukНауково-освітній консорціум “ГеоГеліоАстрофізика” Західного наукового центру НАН України і МОН УкраїниScientific and educational consortium “GeoGelioAstrophysics” of the Western scientific center of NAS of Ukraine and MES of UkraineНаучно-образовательный консорциум “ГеоГелиоАстрофизика” Западного научного центра НАН Украины и МОН УкраиныArticle© Інститут геології і геохімії горючих копалин Національної академії наук України, 2017© Інститут геофізики ім. С. І. Субботіна Національної академії наук України, 2017© Державна служба геодезії, картографії та кадастру України, 2017© Львівське астрономо-геодезичне товариство, 2017© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Б. С. Новосядлий35255550.3Novosyadlyj B. Scientific and educational consortium “GeoGelioAstrophysics” of the Western scientific center of NAS of Ukraine and MES of Ukraine / B. Novosyadlyj // Heodynamika : naukovyi zhurnal. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 1 (22). — P. 139–141.