Бевз, М. В.Каплінська, М. В.Bevz, M.Kaplinska, M.2020-05-142020-05-142019-03-202019-03-20Бевз М. В. Забезпечення освітнього та наукового процесу реставрації в профільних інституціях Сполучених Штатів Америки / М. В. Бевз, М. В. Каплінська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Архітектура. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — Том 1. — № 1s. — С. 11–19.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/49769Розглянуто особливості реалізації процесу підготовки фахівців з реставрації об’єктів культурної спадщини. Висвітлено організаційно-навчальні та інструментальні питання провадження реставраційної освіти та її наукового забезпечення в провідних профільних інституціях Сполучених Штатів Америки (Східного берега), зокрема в навчальних програмах в університетах, реставраційних лабораторіях при музеях та приватних фірмах.Some peculiarities of conservation educational and scientific process proceeded in specialized institutions of the USA East Coast are considered, in particular of the Universities’ conservation programs and of conservation laboratories belonging to museums or private firms. The organizational-educational and instrumental issues of conservation education are presented on the selected examples and institutions.11-19ukреставраціяосвітаобладнанняСШАкафедра архітектури та реставраціїобмін досвідомconservationeducationequipmentthe USAthe Department of Architecture and Conservationexperience exchangeЗабезпечення освітнього та наукового процесу реставрації в профільних інституціях Сполучених Штатів АмерикиEducation and scientific processes provided at professional institutions for conservation in the USAArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Бевз М. В., Каплінська М. В., 20199711Bevz M. Education and scientific processes provided at professional institutions for conservation in the USA / M. Bevz, M. Kaplinska // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Arkhitektura. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — Vol 1. — No 1s. — P. 11–19.