Швець, В. В.Карпенко, О. В.Баня, А. Р.Наконечна, А. В.Лубенець, В. І.Shvets, V. V.Karpenko, E. V.Banya, A. R.Nakonechna, A. V.Lubenets, V. I.2018-04-132018-04-132017-03-282017-03-28Рістрегулювальна активність композицій на основі алілтіосульфанілату та біопар щодо гарбуза звичайного / В. В. Швець, О. В. Карпенко, А. Р. Баня, А. В. Наконечна, В. І. Лубенець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Хімія, технологія речовин та їх застосування. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 868. — С. 229–233.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/40645Досліджено вплив композицій на основі алілтіосульфанілату та поверхнево- активного рамноліпідного біокомплексу (за різних співвідношень), на подібність і ростові показники гарбуза звичайного (Cucurbita pepo) – однієї з важливих сільськогосподарських культур. Встановлено ефективність створених композицій для вирощування гарбуза – істотно підвищувалися подібність насіння та ростові показники (збільшення довжини пагона; кількості квіток; росту листя), а також покращувалася життєздатність рослин гарбуза. Найефективнішим препаратом виявилася композиція алілтіосульфанілату та біоПАР за співвідношення 1:1.The influence of compositions based on alilthiosulfanilate and surface-active rhamnolipid biocomplex (at different ratios) on germination and growth indexes of pumpkin ordinary (Cucurbita pepo) – one of the most important crops was studied. Effectiveness of the compositions for growing pumpkins – significantly raised seed germination and growth rates (increasing the length of the shoot, the number of flowers, leaf growth) and get better vitality of plants pumpkin were established. The most effective composition of alilthiosulfanilate and biosurfactant have the ratio of 1: 1.229-233ukрегулятори росту рослингарбуз звичайнийалілтіосульфанілатрамноліпідний біокомплексбіогенні поверхнево-активні речовиникомпозиціїростові показникиplant growth regulatorsalilthiosulfanilategrowth stimulating activityCucurbita pepobiosurfactantsgrowth indexesРістрегулювальна активність композицій на основі алілтіосульфанілату та біопар щодо гарбуза звичайногоThe growth stimulating activity compositions based on alilthiosulfanilate and biosurfactant on cucurbita pepoArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Швець В. В., Карпенко О. В., Баня А. Р., Наконечна А. В., Лубенець В. І., 20175604631.8The growth stimulating activity compositions based on alilthiosulfanilate and biosurfactant on cucurbita pepo / V. V. Shvets, E. V. Karpenko, A. R. Banya, A. V. Nakonechna, V. I. Lubenets, Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Khimiia, tekhnolohiia rechovyn ta yikh zastosuvannia. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 868. — P. 229–233.