Сливка, СтепанSlyvka, StepanСливка, Степан2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Сливка С. Органічна єдність системи церковних законів / Степан Сливка // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 129–135.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43336Досліджено єдність системи церковних канонів. Основну увагу зосереджено на проблемі пошуку духовності, що проаналізовано у статті в антропологічних, етичних й екзистенційних аспектах.The article explores the unity of the system of church canons. The main attention is focused on the problem of the search for spirituality, which are examined in the article in anthropological, ethical and existence aspects.Исследуется единство системы церковных канонов. Основное внимание сосредоточено на проблеме поиска духовности, которая исследована в статье в антропологических, этических и экзистенциональных аспектах.129-135ukпозитивне правоприродне правонадприродне правоЦерквавірянихристиянська антропологіяхристиянська етичністьекзистенціяметаправогерменевтикаpositive lawnatural lawsupernatural rightChurchbelieverschristian anthropologychristian ethicsexistencemeta lawhermeneuticsположительное правоестественное правосверхъестественное правоЦерковьверующиехристианская антропологияхристианская этичностьэкзистенцияметаправогерменевтикаОрганічна єдність системи церковних законівOrganic unity of the system of church canonsОрганическое единство системы церковных каноновArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Сливка С., 20177340.12Slyvka S. Organic unity of the system of church canons / Stepan Slyvka // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 129–135.