Ромців, ОленаRomtsiv, OlenaРомцив, Елена2021-01-142021-01-1424-02-2024-02-20Ромців О. Використання методу гіпнозу для подолання протидії під час розслідування злочинів у сфері службової діяльності / Олена Ромців // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 7. — № 1. — С. 217–222.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55829Присвячено дослідженню особливостей та вимог до процесу та алгоритмів гіпнорепродукції під час подолання протидії під час розслідування злочинів у сфері службової діяльності.The article is devoted to the study of peculiarities and requirements for the process and algorithms of hypno-reproduction in overcoming the counteraction in the investigation of crimes in the sphere of official activity.Посвящено исследованию особенностей и требований к процессу и алгоритмам гипнорепродукции во время преодоления противодействия при расследовании преступлений в сфере служебной деятельности.217-222ukзлочинслужбова діяльністьпротидіярозслідуваннягіпнозcrimeofficial activitycounteractioninvestigationhypnosisпреступлениеслужебная деятельностьпротиводействиерасследованиегипнозВикористання методу гіпнозу для подолання протидії під час розслідування злочинів у сфері службової діяльностіUsing the hypnosis method for overcoming overcoming counteraction to investigation of crimes in the sphere of official activityИспользование метода гипноза для преодоления противодействия при расследовании преступлений в сфере служебной деятельностиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2020© Ромців О., 20206doi.org/10.23939/law2020.25.217343.985.7Romtsiv O. Using the hypnosis method for overcoming overcoming counteraction to investigation of crimes in the sphere of official activity / Olena Romtsiv // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2020. — Vol 7. — No 1. — P. 217–222.