Желавський, В. Ф.Мещерякова, Т. М.Беспалов, С. А.Кузін, М. О.2020-03-312020-03-31Аналіз умов руйнування чавунних деталей при циклічних навантаженнях / В. Ф. Желавський, Т. М. Мещерякова, С. А. Беспалов, М. О. Кузін // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 59–62.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48046Вивчені причини руйнування веденого шківа лісопильно-стрічкової рами. Показано вплив параметра графітових включень та індексу графіту на механічні властивості, концентрацію напружень і експлуатаційну надійність чавуну.59-62ukАналіз умов руйнування чавунних деталей при циклічних навантаженняхArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Желавський В. Ф., Мещерякова Т. М., Беспалов С. А., Кузін М. О., 19994669.13620.19Analiz umov ruinuvannia chavunnykh detalei pry tsyklichnykh navantazhenniakh / V. F. Zhelavskyi, T. M. Meshcheriakova, S. A. Bespalov, M. O. Kuzin // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 59–62.