Герасимчук, З. В.Цапюк, І. В.2020-12-042020-12-042005-03-012005-03-01Герасимчук З. В. Застосування логістичного підходу до управління економікою регіону / З. В. Герасимчук, І. В. Цапюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 250–255. — (Логістичне та маркетингове управління).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55466Проаналізовано застосування логістичних систем на регіональному рівні. Розглянуто принципи, що відображають логістичний підхід до вирішення проблем економічної діяльності. Зокрема, питання функціональної неузгодженості між сферами постачання, виробництва, обігу та споживання на регіональному рівні запропоновано вирішувати за допомогою регіональної логістичної системи.The article provides analysis of scientific works from the perspective of confideration the logistical systems as the regional level. The article deals with principles which reflect the logistical approach to the solution to the problems of economic activity. The question of functional disorganization of the supplying spheres, production, distribution and consumption on the regional level is propounding to see with help of the regional logistical system.250-255ukЗастосування логістичного підходу до управління економікою регіонуArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Герасимчук З. В., Цапюк І. В., 20056339.188.4Herasimchuk Z. V. Zastosuvannia lohistychnoho pidkhodu do upravlinnia ekonomikoiu rehionu / Z. V. Herasymchuk, I. V. Tsapiuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 526 : Lohistyka. — P. 250–255. — (Lohistychne ta marketynhove upravlinnia).