Захарія, Й. А.2020-11-162020-11-162005-03-012005-03-01Захарія Й. А. Вплив структури живлення на випромінювання збуджувачів електромагнітних хвиль / Й. А. Захарія // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 69–73. — (Радіоелектронні системи та пристрої).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55203Запропоновано координатну модель некоординатної апертури виходу лінії живлення випромінювача в структурі збуджувача електромагнітних хвиль. На прикладі збуджувача прямокутного хвилевода з тонким вібратором, живленим коаксіальною лінією, дано порівняння вхідного імпедансу збуджувача з його значенням при моделюванні структури живлення дельта-генератором.A coordinate model for noncoordinate aperture of waveguide exciter feed-line output is proposed. The comparison of rectangular waveguide exciter input impedances for the cases of thin-probe exciter, feeded by coaxial-line, and thin probe feeding by delta-generator, is carried out69-73ukВплив структури живлення на випромінювання збуджувачів електромагнітних хвильArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Захарія Й. А., 20055621.372.8Zakhariia Y. A. Vplyv struktury zhyvlennia na vyprominiuvannia zbudzhuvachiv elektromahnitnykh khvyl / Y. A. Zakhariia // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 534 : Radioelektronika ta telekomunikatsii. — P. 69–73. — (Radioelektronni systemy ta prystroi).