Афтаназів, І. С.Баранецька, О. Р.2020-03-312020-03-31Афтаназів І. С. Методика вибору оптимальних технологій і обладнання при змішуванні сипучих матеріалів / І. С. Афтаназів, О. Р. Баранецька // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 14–21.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48065Запропоновано класифікацію сумішей сипучих матеріалів і методику вибору обладнання та оптимальних технологічних процесів їх змішування. З врахуванням технологічних особливостей виробництва (дискретне чи неперервне перемішування, його тривалість) за розробленою методикою обирають найбільш придатний для тої чи іншої суміші тил змішувача.14-21ukМетодика вибору оптимальних технологій і обладнання при змішуванні сипучих матеріалівArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Афтаназів І.С., Баранецька О.Р., 19998621.757.06-52Aftanaziv I. S. Metodyka vyboru optymalnykh tekhnolohii i obladnannia pry zmishuvanni sypuchykh materialiv / I. S. Aftanaziv, O. R. Baranetska // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 14–21.