Германович, Галина2019-02-152019-02-152018-02-262018-02-26Германович Г. Медичні терміни зі соматичними компонентами дерм-, дерма-, дерм(о)-, дермат(о)- та шкіра в сучасній українській мові / Галина Германович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Проблеми української термінології. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 890. — С. 36–41. — (Термінологія природничих знань).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44286У статті проаналізовано українські медичні терміни-композити з міжнародними компонентами дерм-, дерма-, дерм(о)-, дермат(о)- та українським відповідником на позначення соматичного поняття шкіра. Порушено проблему взаємозаміни таких лексем українськими відповідниками. Виявлено їхню продуктивність та мобільність.Ukrainian medical terms-composites with international components derm-, derma-, derm(o)-, dermat(o)- and the Ukrainian equivalents to mark the somatic notion shkira have been studied in the article. The problem of interchange of such lexemes by the Ukrainian equivalents has been brought up. It has been defined their productivity and mobility.36-41ukукраїнська мовамедичні терміни зі соматичними компонентамипарадигматичні відношеннялексико-семантичні групипродуктивністьUkrainian languagemedical terms-composites with somatic componentsparadigmatic relationslexico-semantic groupsproductivityМедичні терміни зі соматичними компонентами дерм-, дерма-, дерм(о)-, дермат(о)- та шкіра в сучасній українській мовіArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Германович Г. О., 20186811.161.2’276.6661.778Hermanovich H. Medychni terminy zi somatychnymy komponentamy derm-, derma-, derm(o)-, dermat(o)- ta shkira v suchasnii ukrainskii movi / Halina Hermanovich // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Problemy ukrainskoi terminolohii. — Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 890. — P. 36–41. — (Terminolohiia pryrodnychykh znan).