Дейнека, Р. М.2020-03-132020-03-132005-03-012005-03-01Дейнека Р. М. Аналіз впливу ексцентриситету обертальних елементів на нестабільність руху передачі з гнучким зв’язком / Р. М. Дейнека // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 33–37.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47388Проаналізовано фактори збурення швидкості носія інформації в апаратурі магнітного запису, які пов’язані з ексцентриситетом обертальних елементів пасової передачі. Отримані аналітичні залежності для знаходження амплітудних і фазових значень параметрів, які утворюють вектор збурень матричної математичної моделі багатомасової механічної системи.This thesis is devoted to analysis of indignations magnet-recording apparatus medium speed factors, which concerned to rotation elements eccentricity of belt-drive. The analytical dependences for searching of magnitude and phase parameter values, which form the indignation vector of many-mass mechanical system matrix mathematical model were obtained too.33-37ukАналіз впливу ексцентриситету обертальних елементів на нестабільність руху передачі з гнучким зв’язкомArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Дейнека Р. М., 20055681.831.2(088.8)Deineka R. M. Analiz vplyvu ekstsentrysytetu obertalnykh elementiv na nestabilnist rukhu peredachi z hnuchkym zviazkom / R. M. Deineka // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 539 : Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — P. 33–37.