Ревенчук, ІлонаШатовська, ТетянаЧуприна, АнастасіяRevemchuk, I.Shatovska, T.Chupryna, A.2017-02-272017-02-272016-02-232016-02-23Ревенчук І. Модель для моніторингу якості програм післядипломної освіти / Ілона Ревенчук, Тетяна Шатовська, Анастасія Чуприна // Вісник Національного університету „Львівська політехніка“ Серія: Інформатизація вищого навчального закладу. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. — № 853. — С. 103–108.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/36082Подано практики для моніторингу, планування і здійснення програм курсів післядипломної освіти. Мета моделі моніторингу цих програм – допомогти організаціям, що надають освітні послуги в галузі післядипломної освіти, відстежувати прогрес і ефективність процесу навчання шляхом регулярного збирання, аналізу і використання інформації для своєчасного прийняття рішень, забезпечення підзвітності, а також є основою для оцінювання і вдосконалення цих програм.The article presents the practice model for monitoring of LLL programme planning and implementation. The objectives of LLL monitoring model is to help organizations track the progress and achievements of the programmes by regularly collecting, analyzing and using information to assist timely decision making, ensure accountability, and provide the basis for evaluation and improvement.103-108ukмодель моніторингубезперервне навчанняпіслядипломна освітаплануванняпроведення оцінювання й удосконалення програмmonitoring modellifelong learningpostgraduate educationprogram planningimplementationappraisal and improvementМодель для моніторингу якості програм післядипломної освітиQuality assurance monitoring model for lifelong learningArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2016© Ревенчук Ілона, Шатовська Тетяна, Чуприна Анастасія, 20166378.046Revemchuk I., Shatovska T., Chupryna A. (2016) Model dlia monitorynhu yakosti prohram pisliadyplomnoi osvity [Quality assurance monitoring model for lifelong learning]. Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika" Serie: Informatyzatsiia vyshchoho navchalnoho zakladu (Lviv), no 853, pp. 103-108 [in Ukrainian].