Макарчук, ВолодимирMakarchuk, VladimirМакарчук, Владимир2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Макарчук В. Аспекти будівельного права Російської імперії в “Уложении о наказаниях уголовных и исправительных (видання 1866 р.) та працях тогочасних російських юристів / Володимир Макарчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 30–37.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44747Розглянуто норми чинного в Російській імперії у ХІХ ст. будівельного права та правові (кримінальні й адміністративні) санкції щодо його порушників.The study considers the issues of legislation of Russian Empire of XIX century on construction and related activities as well as criminal and administrative sanctions for violation of such legislationРассмотрены нормы действующего в ХІХ в. в Российской империи строительного права и правовые (уголовные и административные) санкции в отношении нарушителей его норм.30-37ukісторія будівельного правабудівельне право Російської імперіїправові санкціїhistory of legislation on constructionlegislation on construction in Russian Empirelegal sanctionsистория строительного правастроительное право Российской империиправовне санкцииАспекти будівельного права Російської імперії в “Уложении о наказаниях уголовных и исправительных (видання 1866 р.) та працях тогочасних російських юристівAspects of legislation on construction in the code on criminal and corrective punishments of 1866 in studies of contemporary russian lawyersАспекты строительного права российской империи в “уложении о наказаниях уголовных и исправительных” (издание 1866 г.) и трудах Российскихюристов того времениArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Макарчук В., 20178340.15Makarchuk V. Aspects of legislation on construction in the code on criminal and corrective punishments of 1866 in studies of contemporary russian lawyers / Vladimir Makarchuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 30–37.