Шпак, З.Ваврук, Є.2019-09-102019-09-102002-03-262002-03-26Шпак З. Реалізація методу диференційованого часового перетворення мовних сигналів у режимі реального часу / З. Шпак, Є. Ваврук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 21–28.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/45429Описано метод відтворення мовних записів у зміненому темпі шляхом диференційованої модифікації часових структур звукових елементів, відповідної до природних процесів. Запропоновано спосіб апаратної реалізації методу в двоканальному перетворювачі на базі програмованих процесорів обробки сигналів.The time-domain method for the speech playback rate controlling is presented. Timescale modification of the phonemas signal structure is differentiated according to the natural regularities. Two-channel device on the base of DSP for the real-time implementation of the said method is proposed.21-28ukРеалізація методу диференційованого часового перетворення мовних сигналів у режимі реального часуArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© З. Шпак, Є. Ваврук8681.84.087.4Shpak Z. Realizatsiia metodu dyferentsiiovanoho chasovoho peretvorennia movnykh syhnaliv u rezhymi realnoho chasu / Z. Shpak, Ye. Vavruk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — P. 21–28.