Ковтун, В.Шульц, Р.Сидоренко, В.Бойко, О.Kovtun, V.Schultz, R.Sidorenko, V.Boyko, O.Ковтун, В.Шульц, Р.Сидоренко, В.Бойко, О.2018-06-052018-06-052017-06-012017-06-01Застосування ефективних геодезичних технологій для визначення положення підземних споруд на дніпровських схилах у м. Києві / В. Ковтун, Р. Шульц, В. Сидоренко, О. Бойко // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — Том 2 (34). — С. 72–76.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41439Виконано дослідження сучасних методів геодезично-маркшейдерських робіт зі створення планововисотного обґрунтування для підземних дренажно- штольневих споруд.This article has explored modern methods of geodetic surveying works for development planning-high justification for underground drainage-adit facilities.Выполнено исследование современных методов геодезически-маркшейдерских работ по созданию планово-высотного обоснования для подземных дренажно-штольневых сооружений.72-76ukштольнязбійкагеодезична мережаелектронний тахеометрнівелірпохибкаЗастосування ефективних геодезичних технологій для визначення положення підземних споруд на дніпровських схилах у м. КиєвіThe usage of effective geodetic technologies definition position of underground facilities on the dnieper slopes in KyivПрименение эффективных геодезических технологий для определения положения подземных сооружений на днепровских склонах в г. КиевеArticle© Західне геодезичне товариство, 2017© Національний університет “Львівська політехніка”, 20175528.48The usage of effective geodetic technologies definition position of underground facilities on the dnieper slopes in Kyiv / V. Kovtun, R. Schultz, V. Sidorenko, O. Boyko // Suchasni dosiahnennia heodezychnoi nauky ta vyrobnytstva : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — Vol 2 (34). — P. 72–76.