Місюренко, В. О.Семенюк, М. Б.Misurenko, V. O.Semeniuk, M. B.2019-05-072019-05-072017-03-282017-03-28Місюренко В. О. Аналіз системи автоматичного регулювання рівня за використання частотно-керованого електропривода насоса / В. О. Місюренко, М. Б. Семенюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Електроенергетичні та електромеханічні системи. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 870. — С. 65–70.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44868Проаналізовано систему автоматичного регулювання (САР) рівня рідини у резервуарі за використання частотно-керованого асинхронного електропривода насосного агрегату. Обґрунтовано доцільність та умови використання П- та ПІ- регулятора. Надано рекомендації щодо налаштування параметрів регуляторів. Наведено результати досліджень САР рівня, які виконано комп’ютерним симулюванням у середовищі Matlab-SimulinkThe article presents an analysis of automatic adjustment system of level liquid in the tank in case the use of frequency-controlled asynchronous electric pump unit. It is proved expediency and conditions of use P- and PI- regulator. The recommendations of settings regulators have given. These results of automatic adjustment control system of level are obtained by computer simulation using Matlab-Simulink.65-70ukсистема автоматичного регулювання рівнячастотно-керований електроприводП-регуляторПІ-регуляторматематичне моделюванняautomatic adjustment control of liquid levelfrequency-controlled electric driveP-regulatorPI regulatormathematical modelingАналіз системи автоматичного регулювання рівня за використання частотно-керованого електропривода насосаAnalysis of the automatic level control by use of frequency-controlled electric drive of pump unitArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2017© Місюренко В. О., Семенюк М. Б., 20176621.34.07Misurenko V. O. Analysis of the automatic level control by use of frequency-controlled electric drive of pump unit / V. O. Misurenko, M. B. Semeniuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Elektroenerhetychni ta elektromekhanichni systemy. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 870. — P. 65–70.