Кукляк, М. Л.Гаврилов, Г. В.Махоркін, Є. М.2020-11-042020-11-042005-03-012005-03-01Кукляк М. Л. Кручення як технологічний чинник зміцнення пружних деталей машин / М. Л. Кукляк, Г. В. Гаврилов, Є. М. Махоркін // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 68–76. — (Прикладні проблеми динаміки, міцності та оптимізація промислового устаткування).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54919Узагальнено закономірності зміцнення деталей машин, які працюють в умовах циклічного навантаження крученням. Кручення як вид навантаження знаходить своє застосування як дієвий спосіб підвищення довговічності торсіонів шляхом холодного нагартовування в поєднанні з обкочуванням і деформаційним старінням.Conformities to the law of strengthening details of machines that work in the conditions of the cyclic loading to twisting are generalized. Twisting, as a type of loading, finds its application as an effective method of rise of longevity of torsion by cold hardening in combination with rolling and by the deformation senescence.68-76ukКручення як технологічний чинник зміцнення пружних деталей машинArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Кукляк М. Л, Гаврилов Г. В., Махоркін Є. М., 20059621.789.272.5Kukliak M. L. Kruchennia yak tekhnolohichnyi chynnyk zmitsnennia pruzhnykh detalei mashyn / M. L. Kukliak, H. V. Havrylov, Ye. M. Makhorkin // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 535 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 68–76. — (Prykladni problemy dynamiky, mitsnosti ta optymizatsiia promyslovoho ustatkuvannia).