Подольчак, Н. Ю.Семен, Н. І.2020-11-162020-11-162005-03-012005-03-01Подольчак Н. Ю. Дослідження часових лагів при формуванні підприємствами інституцій з метою підвищення ефективності власної системи менеджменту / Н. Ю. Подольчак, Н. І. Семен // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 69–75. — (Менеджмент).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55169Розглянута проблема врахування часових лагів під час формування підприємствами інституцій (обмежень) з метою підвищення ефективності власної системи менеджменту. На конкретному прикладі розроблено модель урахування часових лагів під час активної стратегії впливу на обмеження у діяльності підприємства.The probleme of time gaps including in the process of forming the institutions in order to improvement of efficiency of corporate management were considered. The model of time gap consideration in the process of influence concerning constraints in enterprise activity was elaborated.69-75ukДослідження часових лагів при формуванні підприємствами інституцій з метою підвищення ефективності власної системи менеджментуArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Подольчак Н. Ю., Семен Н. І. 20057338.45Podolchak N. Iu. Doslidzhennia chasovykh lahiv pry formuvanni pidpryiemstvamy instytutsii z metoiu pidvyshchennia efektyvnosti vlasnoi systemy menedzhmentu / N. Yu. Podolchak, N. I. Semen // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 527 : Menedzhment ta pidpryiemnytstvo v Ukraini: etapy stanovlennia i problemy rozvytku. — P. 69–75. — (Menedzhment).