Батюк, А.Худий, А.Цмоць, І.2020-10-192020-10-192005-03-012005-03-01Батюк А. Конвеєрний паралельно-потоковий пристрій сортування даних у реальному часі методом злиття / А. Батюк, А. Худий, І. Цмоць // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2003. — № 481 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 19–26. — (Архітектура та компоненти комп'ютерних систем).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54762Розроблено на основі методу Овошляхового злиття новий алгоритм сортування інтенсивних потоків даних, який ґрунтується на базовій операції паралельного злиття та пересилання груп даних, синтезовано конвеєрний паралельно-потоковий пристрій сортування та отримано формули для оцінки його основних характеристик.On the basis of two-ways joining method has been designed new algorithms for intensive data flows sorting, which based on the primitive operation of parallel joining and data groups transmissions. The parallel-flow pipe sorting device has been synthesized and the estimation formulas for its basic characteristic obtained.19-26ukКонвеєрний паралельно-потоковий пристрій сортування даних у реальному часі методом злиттяArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2003© Батюк А., Худий А., Цмоць І., 20038681.325Batiuk A. Konveiernyi paralelno-potokovyi prystrii sortuvannia danykh u realnomu chasi metodom zlyttia / A. Batiuk, A. Khudyi, I. Tsmots // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2003. — No 481 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 19–26. — (Arkhitektura ta komponenty kompiuternykh system).