Ортинський, В. Л.Гула, Л. Ф.Ortinski, V. L.Hula, L. F.Ортынский, В. Л.Гула, Л. Ф.2020-03-232020-03-232019-03-262019-03-26Ортинський В. Л. Особливості судово-психіатричної експертизи підозрюваного у вчиненні вбивства / В. Л. Ортинський, Л. Ф. Гула // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № Випуск 21. — С. 4–9.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47701У статті розглянуто поняття та зміст судово-психіатричної експертизи підозрюваного у вчиненні вбивства. З’ясовано порядок призначення судово-психіатричної експертизи у кримінальних провадженнях. Визначено основні питання судово-психіатричної експертизи підозрюваного у вбивстві. Здійснено аналіз експертних досліджень соціально-психологічного компонента характеристики особи вбивці.It was revealed that the appointment of a forensic psychiatric examination in criminal proceedings. The basic questions of forensic psychiatric examination of the suspect in the murder were determined. The analysis of expert researches of the socio-psychological component of the characteristics of the killer person is carried out.В статье рассмотрены понятие и содержание судебно-психиатрической экспертизы подозреваемого в совершении убийства. Выяснено порядок назначения судебно-психиатрической экспертизы в уголовном производстве. Определены основные вопросы судебно-психиатрической экспертизы подозреваемого в убийстве. Осуществлен анализ экспертных исследований социально-психологического компонента характеристики личности убийцы.4-9ukвбивствопідозрюванийпсихіатрична експертизапсихічні захворюванняекспертна практикаmurdersuspectpsychiatric examinationmental illnessexpert practiceубийствоподозреваемыйпсихиатрическая экспертизапсихические заболеванияэкспертная практикаОсобливості судово-психіатричної експертизи підозрюваного у вчиненні вбивстваThe article deals with the concept and content of forensic psychiatric examination of the suspect in the assassination attemptОсобенности судебно-психиатрической экспертизы подозреваемого в совершении убийстваArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Ортинський В. Л., Гула Л. Ф., 20196343.123.12343.46Ortinski V. L. The article deals with the concept and content of forensic psychiatric examination of the suspect in the assassination attempt / V. L. Ortinski, L. F. Hula // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No Issue 21. — P. 4–9.