Литвин, НаталіяLytvyn, NataliaЛитвин, Наталия2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Литвин Н. Інформаційне суспільство як головний пріоритет перспективного розвитку держави / Наталія Литвин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 157–162.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41801Розглянуто передумови створення інформаційного суспільства в Україні та розкрито його значення для розвитку держави. Проаналізовано поняття “інформаційне суспільство”, розкрито концепції його застосування. Визначено рівень розвитку інформаційного суспільства в Україні, недоліки та завдання з їх подолання згідно зі Стратегією розвитку інформаційного суспільства в Україні. Проаналізовано показники міжнародного рейтингу розвитку інформаційного суспільства в Україні.In the scientific article the prerequisites for development of information society in Ukraine and revealed its importance for development. Analyzed the concept of “information society” concept disclosed its application. The level of development of information society in Ukraine, disadvantages and problems on overcoming them according to the Strategy of information society development in Ukraine. Analyzed international rating indicators of information society development in Ukraine.Рассмотрены предпосылки создания информационного общества в Украине и раскрыто его значение для развития государства. Проанализировано понятие “информационное общество”, раскрыто концепции его применения. Определен уровень развития информационного общества в Украине, недостатки и задачи по их преодолению согласно Стратегии развития информационного общества в Украине. Проанализированы показатели международного рейтинга развития информационного общества в Украине.157-162ukінформаційне суспільствоінформаційні технологіїСтратегія розвитку інформаційного суспільстваінформаціяінформаційна безпекаinformation societyinformation technologyinformation society development strategyinformationinformation securityинформационное обществоинформационные технологииСтратегия развития информационного обществаинформацияинформационная безопасностьІнформаційне суспільство як головний пріоритет перспективного розвитку державиInformation society as the main priority of promising development of the stateИнформационное общество как главный приоритет перспективного развития государстваArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Литвин Н., 20176342.9007(477)Lytvyn N. Information society as the main priority of promising development of the state / Natalia Lytvyn // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 157–162.