Гула, ЛевHula, LevГула, Лев2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Гула Л. Характеристика організації будівельно-ремонтних робіт як об’єктів будівельно-технічної експертизи з визначення характеру їх виконання / Лев Гула // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 432–439.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41756Розглянуто питання щодо проведення дослідження експертом-будівельником з визначення характеру будівельно-ремонтних робіт. Охарактеризовано правові основи щодо визначення порядку проведення ремонтно-будівельних робіт. Окреслено процес складання відповідних проектно-кошторисних документів для проведення будівельно- ремонтних робіт. Визначено порядок оформлення договорів для проведення будівельно- ремонтних робіт та приймання їх виконання.A question is considered in relation to realization of research by an expert by a builder from determination of character of building-repair works. Legal frameworks are described in relation to determination of order of realization of building-repair works. The process of stowage of corresponding a project is an estimate documents is outlined for realization of building-repair works. The order of registration of agreements is certain for realization of building-repair works and acceptance of their implementation.Рассмотрен вопрос относительно проведения исследования экспертом строителем из определения характера строительно-ремонтных работ. Охарактеризованы правовые основы относительно определения порядка проведения строительно-ремонтных работ. Очерчен процесс складывания соответствующих проектно-сметных документов для проведения строительно-ремонтных работ. Определен порядок оформления договоров для проведения строительно-ремонтных работ и принятия их выполнения.432-439ukекспертиза будівельно-технічнабудівельно-ремонтні роботипроектно-кошторисні документидоговірліцензуванняакти прийманняexamination building-technicalbuilding-repair worksa project is an estimate documentsagreementlicensingacts of acceptanceэкспертиза строительно-техническаястроительно-ремонтные работыпроектно-сметные документыдоговорлицензированиеакты принятияХарактеристика організації будівельно-ремонтних робіт як об’єктів будівельно-технічної експертизи з визначення характеру їх виконанняDescription of organization of building-repair works as objects of building-technical examination from determination of character of their implementationХарактеристика организации строительно-ремонтных работ как объектов строительно-технической экспертизы из определения характера их выполненияArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Гула Л., 20178343.123.Hula L. Description of organization of building-repair works as objects of building-technical examination from determination of character of their implementation / Lev Hula // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 432–439.