Бараняк, ВолодимирНесімко, ОлегBaranyak, VolodymyrNesimko, OlehБараняк, ВладимирНесимко, Олег2020-03-102020-03-102018-02-262018-02-26Бараняк В. Юридична діяльність у сфері економіки / Володимир Бараняк, Олег Несімко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 902 (19). — С. 105–112.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47155Професіоналізм юриста найбільш повно і різносторонньо проявляється в діяльності, поведінці та спілкуванні. Згідно з науковими джерелами, діяльність – це активна взаємодія особи з навколишнім середовищем, у процесі якої людина виступає як суб’єкт цілеспрямованої дії на об’єкт і тим самим задовольняє свої потреби. Діяльність – специфічна форма ставлення до навколишнього світу і самого себе, що проявляється в цілеспрямованій зміні і перетворенні світу та людської свідомості.The professionalism of the lawyer most complete and versatile manifested in the activities, behavior and communication. According to scientific sources, activities – a person active interaction with the environment, during which a person acts as an action focused on an object and thus satisfy their needs. Activity – specific form of relationship to the world and himself, as manifested in purposeful change and transformation of the world and human consciousness.Профессионализм юриста наиболее полно и разносторонне проявляется в деятельности, поведении и общении. Согласно научных источников, деятельность – это активное взаимодействие человека с окружающей средой, в процессе которой человек выступает как субъект целенаправленного воздействия на объект и тем самым удовлетворяет свои потребности. Деятельность – специфическая форма отношения к окружающему миру и самому себе, что проявляется в целенаправленной изменении и преобразовании мира и человеческого сознания.105-112ukпрофесійністьдіяльність. об’єктсубєктправапотребиюридична діяльністьвиди тощоprofessionalismactivityobjectsubjectrightsneedlegal dynamismtypes and so onпрофессионализмдеятельность. объектсубъектправапотребностиюридическая деятельностьвиды и тому подобноеЮридична діяльність у сфері економікиLegal activity in the economyЮридическая деятельность в сфере экономикиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2018© Бараняк В., Несімко О., 20188347.463Baranyak V. Legal activity in the economy / Volodymyr Baranyak, Oleh Nesimko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 902 (19). — P. 105–112.