Решота, ВолодимирReshota, VolodymyrРешота, Владимир2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Решота В. Конституція України як джерело адміністративного права / Володимир Решота // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 316–324.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43366Досліджено Конституцію України у системі джерел адміністративного права. Запропоновано об’єднати у чотири блоки приписи, у яких об’єктивуються адміністративно-правові норми. Проаналізовано особливості застосування положень Конституції судами під час розгляду та вирішення судових справ.The article investigates the Constitution of Ukraine in the system of sources of administrative law. It is proposed to combine all constitutional provisions into four blocks, in which all norms of administrative law are objectified. The features of application of the Constitution during solving of cases by courts are considered.Исследовано Конституцию Украины в системе источников административного права. Предложено объединить в четыре блока предписания, в которых объективируются административно-правовые нормы. Проанализированы особенности применения положений Конституции судами при рассмотрении и разрешении судебных дел.316-324ukКонституція Україниджерело адміністративного праваправова норманормативно-правовий приписThe Constitution of Ukrainesource of administrative lawlegal normlegal provisionКонституция Украиныисточник административного праваправовая норманормативно-правовое предписаниеКонституція України як джерело адміністративного праваUkraine’s constitution as the source of administrative lawКонституция Украины как источник административного праваArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Решота В., 20179342.92 (477)Reshota V. Ukraine’s constitution as the source of administrative law / Volodymyr Reshota // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 316–324.